Şimdi AraKonum

Antalya Ucuz Dekorasyon

İletişim : 0532 177 42 01

ANTALYA'NIN HER YERİNDE UZMAN GÜÇLÜ KADROMUZ İLE TADİLAT DEKORASYON İŞLERİNİZ HIZLI VE KALİTELİ BİR ŞEKİLDE ZAMANINDA YAPMAKTAYIZ..
Adres :Liman Mahallesi 9. Sokak Manolya Apt. No: 5/B Konyaaltı / ANTALYA

Antalya'da Dekorasyon İşleri
Alçı , Alçıpan Dekorasyon
Boya İşleriniz En Güzel Şekilde Yapılır..
Asma Tavan , Geri Tavan Modelleri İle Hizmetinizdeyiz.

HAKKIMIZDA

Hakkımızda :Güçlü teknik kadromuz ile yenilikçi, dinamik, verimli, güvenilir bir takım ruhu anlayışında;

         Kalite, zamanında ve müşteri memnuniyeti ilkelerinden taviz vermeden dünya standartlarına uygun olarakoptimal fiyatlarla ve mümkün olduğunca çok istihdam yaratarak    çevremize hizmet sunmaktayız.

Kalite Politikalarımız

  • Amacımız müşterilerimizin beklentilerine tamamiyle cevap verebilmek, firmamızın rekabet ve gelişim gücünü arttırabilmektir.
  • Hizmette hedefimiz “İlk Seferde Doğru Yapmak” ve “Sıfır Hata”dır. İmal etmekte olduğumuz hizmetlerin zamanında, eksiksiz ve problemsiz olarak teslim edilmesi vazgeçilemez bir ilkedir.
  • Ar/Ge ve Hizmet Geliştirme faaliyetlerindeki hedefimiz; bilgimizi ve yaratıcılığımızı sürekli olarak geliştirerek, müşteri memnuniyeti ve rekabet için etkin hizmetler tasarlamaktır.Müşteri memnuniyetini arttırmaya yönelik, müşterilerimizin mevcut ve gelecekteki beklentilerini karşılayacak biçimde, tüm çalışanlarımızın aktif görev aldığı bir takım ruhu ile teknolojik gelişmelere göre kendimizi yeniliyor; siz değerli müşterilerimiz ve bölgemizin gelişimi için durmaksızın çalışıyoruz.

Alaattin KARATAŞ

EMail Adresiniz Yayinlanmayacaktir. * Zorunlu Alanlar *

*